Strategisch en operationeel salesmanagement
Handboek voor het hoger economisch onderwijs
1e druk | 2012 | René van HoftenNa een commerciële opleiding komen studenten vaker terecht in sales dan in marketing. Uiteraard moeten studenten beide disciplines beheersen om goed voorbereid te zijn op hun toekomstig beroep. Strategisch en operationeel salesmanagement biedt een uitgebreide inleiding in de sales volgens de gefaseerde managementcyclus.
Het docentenmateriaal bij Strategisch en operationeel salesmanagement bevat:
- leerdoelen;
- de uitwerkingen bij de opdrachten;
- een lesopzet;
- PowerPointpresentaties.
Docentenmateriaal aanvragen
René van Hoften is hoofddocent op het gebied van marketing- en salesmanagement aan de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen (HAN) en is auteur van diverse boeken op het terrein van verkoop, marketing en reclamepsychologie.
(...) een degelijk en volledig boek over salesmangement. Een dat iedere salesmanager moet aanschaffen! Niet omdat het lekker wegleest of zo leuk staat in de boekenkast, maar omdat het een geweldig handboek is voor iedereen die dit vak serieus neemt. (...) Met dit boek in de hand, kan een geïnspireerde docent hen het vak leren en hen voorbreiden op een succesvolle carrière als salesmanager. Voor anderen is het een uitstekend naslagwerk om de theorie achter de dagelijkse werkelijkheid op te frissen.' – Salesmanagement, januari 2013