Vertalen uit het Frans
Tekst en uitleg
1e druk | 2010 | Stella Linn, Arie MolendijkHoe kun je vertalen beter leren dan door het te doen? Vertalen uit het Frans biedt een aantrekkelijke aanpak om de vertaalvaardigheid Frans-Nederlands te trainen. Studenten, cursisten en beginnende vertalers Frans leren veel voorkomende vertaalproblemen in realistische situaties op te lossen aan de hand van tientallen oefenteksten.
Stella Linn is docent vertalen, vertaalwetenschap en taalverwerving aan de Rijksuniversiteit Groningen. Samen met Miel Slager schreef zij ook Vertalen uit het Spaans – Tekst en uitleg. Arie Molendijk doceerde aan de Rijksuniversiteit Groningen jarenlang taalkunde en grammatica.
'Het resultaat is een efficient en inzichtgevend studieboek!' – NBD/Biblion
'Uw aanpak is even boeiend als deskundig. (...) Ik zal het boek beslist aanraden aan collega's en studenten.' – Paul Claes, hoofddocent Katholieke Universiteit Leuven, schrijver en vertaler